Garance diskrétnosti

Velice si vážíme vašeho zájmu o nákup v sexshopu www.pomucky-eroticke.cz. Všechny zásilky s objednaným erotickým zbožím dostanete zabaleny zcela diskrétně a bez jakýchkoliv reklamních nebo identifikačních znaků, které by mohly jejich obsah spojit se sexshopem.

Drobnější zboží erotických pomůcek jsou zabaleny do bublinkových bezpečnostních obálek. Na nich je nalepen pouze štítek s adresou zákazníka pro doručení a se zpáteční adresou společnosti Il Tozzo, s.r.o., Radniční 1241, 738 01 Frýdek-Místek.

Většina erotických pomůcek je balena do kartónových krabic, zalepeny hnědou lepicí páskou a opět označeny štítkem s uvedením adresáta a odesílatele. Na žádné zásilce se neobjeví název internetového sexshopu www.pomucky-eroticke.cz. Pokud tedy zásilku neotevře neoprávněná osoba, nikdo se o erotickém obsahu ze sexshopu nedozví.

Zásilky zasílané jako obchodní balík prostřednictvím České pošty mají na obalu štítek oranžové barvy s adresami odesílatele a adresáta. V případě PPL je štítek bílý nebo žluto-modrý s adresou adresáta a odesílatele. Na obalu zásilky ze se nevyskytuje žádný další údaj nebo reklamní text, podle kterého by bylo možné jakkoli identifikovat její obsah.